M1-215DT-A1
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215DT-A1
Product Code: M1-215DT-A1
Mfg part #: M1-215DT-A1
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 nits (No Touch), 315 nits (P-CAP)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x HDMI (up to 1920 x 1080 @60Hz
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    Q-CHARGER 5B
    Q-CHARGER 5B
    TD, 5 Slot Battery Charger for 7" & 10" Quest Tablets