M1-215IC-AA2
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215IC-AA2
Product Code: M1-215IC-AA2
Mfg part #: M1-215IC-AA2
MT Mach Series All-in-One, 21.5" PCAP Android 13 Touch Terminal, Mediatek 8390, 8G RAM, 64G EMMC, 315nit
The Mach M1-215IC-AA2 21.5” Android All-in-One touch computer is a high-performance, versatile, touch computer that combines commercial grade robustness with a consumer-grade design. This built for purpose computing platform features MediaTek’s latest powerful processor, the Genio 700 (MT8390). The Mach AIO is equipped with a bright 21.5”, full HD, 8-bit, LED panel. It features a projected capacitive, 10-point touch sensor and advanced optical bonding with an etched anti-glare surface. This technology increases clarity and viewing angle, while simultaneously reducing distracting reflections and fingerprints. Smart peripherals include: 2D bar code scanner, multi-color LED status bar, 8MP camera, 3-track MSR, and a port expansion hub. The result is the modern, stylish look you want, the superior performance you need and the versatility for any application.
Stand sold separately
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Processor: MediaTek Genio 700 (MT8390)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x HDMI
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    MagTek MICRSafe, 3 Trk MICRSafe USB Kybd, Includes PS and Cable
    Mfg part # : 22551002
    ARLO-BL1616
    ARLO-BL1616
    APG Arlo Cash Drawer 410,16"x16",5C/5BTill, Printer Driven, Black, Cable Incl
    The till of the Arlo 410 (16 inch drawer) can accommodate 5 bills and 5 coins and is set up for US currency. Other till/currency configurations are also available. The till for the compact Arlo 330 (13 inch drawer) is 4 bills and 5 coins and is also set up for US currency.