7000-1000-104-FM
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
7000-1000-104-FM
Product Code: 7000-1000-104
Mfg part #: 7000-1000-104
7000-FM – Articulating Monitor Arm w/Flexmount
  • 7000-500-FM-104 Supports monitors 3 - 10 lbs.
  • 7000-800-FM-104 Supports monitors 10 - 22 lbs.
  • 7000-1000-FM-104 Supports monitors 13 - 28 lbs.
  • Space-Saving: Folds to occupy only 3" of space.
  • Responsive: One-touch monitor adjustment.
  • Compatible:VESA-monitor compatible - 75mm & 100mm
  • Your Browsing History
    HAT POS Through-Counter Mount Adjusts 7"-36", Black
    Mfg part # : 9189-36-104
    CT-S281IIUSUBKPX
    CT-S281IIUSUBKPX
    Citizen Thermal Printer, w/ Cutter, USB&SER, Black
    Mfg part # : CT-S281IIUSUBKPX
    OF-195P-A1
    OF-195P-A1
    Microtouch 19.5" PCAP Open Frame Touch Screen,1920x1080,1xVGA,1xDP+,1xHDMI,215NIT, Blk.