DT-156P-A1
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
DT-156P-A1
Product Code: DT-156P-A1
Mfg part #: DT-156P-A1
MicroTouch, 15.6"PCAP TouchScreen,1920x1080,USB Touch,1xVGA,1xDP,1xHDMI,405NIT,VESA,StndRqd
FEATURED SPECIFICATIONS:
  • Size: 15.6" TFT LCD
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 450 nits (No Touch), 405 nits (P-CAP)
  • View Angle: H:178°, V:178°
  • Video Port: 1 x VGA, 1 x DP, 1 x HDMI
  • Warranty: 3 year
Your Browsing History
CT-E351RSU-BK
CT-E351RSU-BK
Citizen, 3"Thermal Receipt Printer,Front Exit, USB/SER, BK
Mfg part # : CT-E351RSU-BK
IDMR-AL30133
IDMR-AL30133
ID Tech iMag Pro II with Lightening Connector
Mfg part # :
BTP-L540-US-P
BTP-L540-US-P
SNBC 4" DT Label Printer,203dpi,USB/Ser.,Peeler,8M SDRAM,ZPL-EPL Compat.
Mfg part # : BTP-L540-US-P
Model 60
Model 60
Model 60 Cash Drawer, Printer Driven, 24V, Black 16.50" x 15.75" incl Cable