Product Code: IC-156P-AW1-W10E
Mfg part #: IC-156P-AW1-W10E
MicroTouch, 15.6"AIO, J1900-1.99G, 8G RAM,128G SSD, WiFi, BT, W10-IoT[64b],Stnd Req'd
  • Size: 15.6" TFT LCD
  • Processor: Celeron® J1900 (2.0 GHz, 2M Cache)
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 450nits (No Touch), 405nits (P-CAP)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x VGA
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    PTS-ADB-ZNC
    PTS-ADB-ZNC
    Innovative, Adhesive Base Kit for PTS Payment Terminal Stands
    Mfg part # : PTS-ADB-ZNC
    CT-P293
    CT-P293
    Citizen Kiosk, Panel Mount 3", Par & Serial Interface, Ivory
    Mfg part # :
    LE1017 Touch Screen Monitor
    LE1017 Touch Screen Monitor
    17" Resistive Touch Screen, USB, Black
    Mfg part # :
    Q7III-10IOT-M
    Q7III-10IOT-M
    7" Quest III Tablet, Windows10 IOT,MSR,Battery,PS,Cradle,Strap,USB Cable
    Mfg part # : QA00-1M000000
    3S 430 Cash Drawer
    3S 430 Cash Drawer
    Aures 3S-430, Cash Drawer, 16"x16", Black