M1-238DT-A1
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-238DT-A1
Product Code: M1-238DT-A1
Mfg part #: M1-238DT-A1
MT Mach Series, 24"PCAP Touch Monitor, 1920x108, USB Touch, 1xHDMI, 1xUSB-A, 1+5xUSB-C, 350NIT
  • Size: 23.8" TFT LCD
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 nits (No Touch), 315 nits (P-CAP)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x HDMI (up to 1920 x 1080 @60Hz)
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    CBM-920II
    CBM-920II
    Kiosk Printer,58mm,Panel Mount,Serial,Ivory
    Mfg part # :
    ZD4A042-301M00EZ
    ZD4A042-301M00EZ
    Zebra TT/DT Thermal Label Printer,203dpi,USB/BT,US PS Incl
    Mfg part # : ZD4A042-301M00EZ
    Code Reader 950
    Code Reader 950
    A fast, flexible device, the CR950 is an unbeatable addition to your growing operation.
    Mfg part # :
    M1-215DT-A1
    M1-215DT-A1
    Mfg part # : M1-215DT-A1
    Q-CHARGER 5B
    Q-CHARGER 5B
    TD, 5 Slot Battery Charger for 7" & 10" Quest Tablets