M1-215IC-W11-I3-A2
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215IC-W11-I3-A2
Product Code: M1-215IC-W11-I3-A2
Mfg part #: M1-215IC-W11-I3-A2
MT Mach Series,21.5."WS-PCAP TouchTerminal,i3-1215,16G RAM,256G SSD,Win11IOT,315nit,NoStand
The Mach M1-215IC 21.5” Windows All-in-One touch computer is a high-performance, versatile, touch computer that combines commercial-grade robustness with a consumer-grade design. This built for purpose computing platform features the unprecedented performance of the 12th generation Intel® Core™ i3 processor. The Mach AIO is equipped with a bright 21.5”, full HD, 8-bit, LED panel. It features a projected capacitive, 10-point touch sensor and advanced optical bonding with an etched anti-glare surface. This technology increases clarity and viewing angle, while simultaneously reducing distracting reflections and fingerprints. Smart peripherals include: 2D bar code scanner, multi-color LED status bar, 8MP camera, 3-track MSR, and a port expansion hub. The result is the modern, stylish look you want, the superior performance you need and the versatility for any application.
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Processor: i3-1215UE 3.3GHz 6 core Gen 12
  • OS: Windows 11 IoT LTSC
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x HDMI (up to 1920 x 1080 @60Hz), 1 x USB-C (Alt mode + PD out 12V@3A+USB 2.0)