M2-156P-D-A15-A1
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M2-156P-D-A15-A1
Product Code: M2-156P-D-A15-A1
Mfg part #: M2-156P-D-A15-A1
MT Mach Series,15.6",MediatekGENIO520, Android15,WI-FI/BT,Stand w/ HUB, 7" Cust.Display,Andorid15
The Mach POS is a totally new design from MicroTouch featuring super thin and stylish 15.6” Touch screen mounted to a purpose-built base with integrated I/O ports. The design features an optional matching customer display that can attach to the base or sit on counter, creating a sleek and flexible POS countertop system.
  • Size: 15.6” TFT LCD
  • Processor: MediaTek Genio 520 (10 TOPs for AI Applications)
  • OS: Android 15 GMS
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 700:1
  • Brightness: 450 nits
  • Power: 1 x 24V DC in Power Input