OF-215P-B1
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
OF-215P-B1
Product Code: OF-215P-B1
Mfg part #: OF-215P-B1
MicroTouch,21.5"PCAP,Open FrameTouchScreen,1920x1080,250nits,1xVGA,1xHDMI,1xDP
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 250 nits (No Touch), 215 nits (P-CAP)
  • View Angle: H:178°, V:178°
  • Video Port: 1 x VGA, 1 x DP, 1 x HDMI
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    17" Pulse Ultra Touch Monitor
    17" Pulse Ultra Touch Monitor
    17" Pulse Ultra Touch Monitor with VGA/Display Port, USB
    Mfg part # : PM1710-0000
    CD-046
    CD-046
    APG 12VDC MultiPro-II Cable, for Posiflex terminal