Q10III-10IOT-M2D
Product Code: Q10III-10IOT-M2D
Mfg part #: Q4010-1M000000
10" Quest3 Tablet, Win10 IOT,MSR/2D Scanner,Bat.,PS,Cradle,Strap,USB Cbl
Code
Q10III-10IOT-M2D
  • Intel™ Atom™ Cherry Trail Processor
  • 7-inch or 10-inch Projected Capacitive Touchscreen
  • Enhanced wireless connectivity
  • Rugged IP54 rated design and 4′ drop specification
  • Windows 10 IoT and Pro Support
  • Standard: MSR and Bluetooth
  • Optional: EMV, fingerprint reader, 3G, NFC, 8 MP camera, Government ID Verification
  • Optional: Available with the Quest 10″ tablet only: field upgradeable, integrated Augusta Reader
  • Your Browsing History
    P3.00-2
    P3.00-2
    3.0" 2 Ply Paper
    Mfg part # : 4005
    10" Touchscreen
    10" Touchscreen
    Elo 1002L M-Series 10.1" Wide LCD Desktop, PCAP,USB, Zero Bezel, MiniVGA/HDMI,Blk.
    Mfg part # :
    CT-E351
    CT-E351
    Citizen Thermal POS Receipt Printer, Front Exit, Ethernet/USB, BK
    The sophisticated CT-E351 is a compact POS printer that features a unique and contemporary design. It fits seamlessly in small spaces and features front exit printing at a resolution of 203 dpi for receipts. With an impressive print speed of 250mm per second, the CT-E351 is an essential entry class printer for users who value modern aesthetics and are looking for a stylish and high performance printer to suit trendy shops, bars and restaurants.