M1-215IC-W5-A2
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215IC-W5-A2
Product Code: M1-215IC-W5-A2
Mfg part #: M1-215IC-W5-A2
The Mach M1-215IC-W5-A2 21.5” Windows All-in-One touch computer is a high-performance, versatile, touch computer that combines commercial-grade robustness with a consumer-grade design. This built for purpose computing platform features the unprecedented performance of the 12th generation Intel® Core™ i5 processor. The Mach AIO is equipped with a bright 21.5”, full HD, 8-bit, LED panel. It features a projected capacitive, 10-point touch sensor and advanced optical bonding with an etched anti-glare surface. This technology increases clarity and viewing angle, while simultaneously reducing distracting reflections and fingerprints. Smart peripherals include: 2D bar code scanner, multi-color LED status bar, 8MP camera, 3-track MSR, and a port expansion hub. The result is the modern, stylish look you want, the superior performance you need and the versatility for any application.
Stand sold separately
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Processor: i5-1245UE 3.3GHz 10 core Gen 12
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 nits (No Touch), 315 nits (PCAP)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • Video Port: 1 x HDMI (up to 1920 x 1080 @60Hz), 1 x USB-C (Alt mode + PD out 12V@3A+USB 2.0)
  • Warranty: 3 year
  • Your Browsing History
    Cable, 2M Datalogic USB
    Mfg part # : 8-0754-12
    CT-P293
    CT-P293
    Citizen Kiosk, Panel Mount 3", Par & Serial Interface, Ivory