M1-215IC-WC-A2
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215IC-WC-A2
Product Code: M1-215IC-WC-A2
Mfg part #: M1-215IC-WC-A2
MT,Mach Series,21.5"PCT,Cel-7305E,16G RAM,256G M.2,W10-IoT,WiFi,BT,MA Stand Req'd
The Mach M1-215IC 21.5” Windows All-in-One touch computer is a high-performance, versatile, touch computer that combines commercial-grade robustness with a consumer-grade design. This built for purpose computing platform features the unprecedented performance of the 12th generation Intel® Celeron 7305E processor. The Mach AIO is equipped with a bright 21.5”, full HD, 8-bit, LED panel. It features a projected capacitive, 10-point touch sensor and advanced optical bonding with an etched anti-glare surface. This technology increases clarity and viewing angle, while simultaneously reducing distracting reflections and fingerprints. Smart peripherals include: 2D bar code scanner, multi-color LED status bar, 8MP camera, 3-track MSR, NFC RFID reader, and a port expansion hub. The result is the modern, stylish look you want, the superior performance you need and the versatility for any application.
  • Size: 21.5" TFT LCD
  • Processor: Celeron 7305E 1.10GHz 5 core Gen 12
  • OS: Windows 11 IoT LTSC, ChromeOS Flex
  • Maximum Resolution: 1920 x 1080
  • Contrast Ratio: 1000:1
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 nits (No Touch), 315 nits (PCAP)
  • View Angle: H: 178°, V: 178°
  • USB Ports: 1 x HDMI (up to 1920 x 1080 @60Hz), 1 x USB-C (Alt mode + PD out 12V@3A+USB 2.0)
  • Warranty: 3 Year
Your Browsing History
MT-BRKT-DD-A1
MT-BRKT-DD-A1
MicroTouch Dual Display Bracket 75x75&100x100 VESA
Mfg part # : MT-BRKT-DD-A1
PS-3316018009FA
PS-3316018009FA
MicroTouch 180W Power Supply for MA-Hub-B2(Power Cord Req'd]