M1-215KD-AA3
Double-tap and hold to zoom.
Mouse over the image to zoom.
M1-215KD-AA3
Product Code: M1-215KD-AA3
Mfg part #: M1-215KD-AA3
MT, 21.5" KDS Stainless Steel Mach, Android 13,POE/Wifi/BT,8GbRam,64GbEmmc
The Mach M1-215KD-AA3 21.5” Android Stainless Steel touch computer is a high-performance, versatile, touch computer that combines commercial-grade robustness with a stainless-steel enclosure. This built for purpose computing platform features MediaTek’s latest powerful processor, the Genio 700 (MT8390). The Mach M1-215KD-AA3 is equipped with a bright 21.5”, full HD, 8-bit, LED panel. It features a projected capacitive, 10-point touch sensor and advanced optical bonding with an etched anti-glare surface. This technology increases clarity and viewing angle, while simultaneously reducing distracting reflections and fingerprints. The result is the hardened enclosure you want, the superior performance you need and the versatility for kitchen systems and industrial applications.
  • Size: 21.5” TFT LCD
  • Processor: MediaTek Genio 700 (MT8390)
  • OS: Android 13 GMS, Upgradable Android 15 GMS
  • Connectivity: Wi-Fi, Bluetooth
  • Aspect Ratio: 16:9
  • Brightness: 350 nits
  • Power: 12v DC, POE (60W/90W), USB-C PD
  • USB Ports: 2 x USB-C (USB 3.0, PD 5
  • Warranty: 3 Year
Your Browsing History
501319
Power Supply for SRP270 Printers
Mfg part # : 501319
MA-HUB-A1
MA-HUB-A1
MT Mach Expansion Hub w/3xPSUB, 8xUSB3.0, 1xUSB-C, 2xRS232, 1xCD Ports w/Stand
Model Available Without Stand, MA-HUB-A2
Maximize the productivity of your business with the new fan-less Mach Expansion Hub, MA-HUB-A1, specifically designed to integrate seamlessly into the new Mach Series AiO touch computer. The Mach Expansion Hub supports critical business operations by featuring 8 USB-A ports, USB-C PD Port, 12 and 24 V powered USB ports, RS-232 serial ports and a cash drawer jack compatible with either 12-volt or 24-volt cash drawers. Featuring the same sleek aesthetics and next generation performance as the entire Mach family, the Mach Expansion Hub compliments the Mach AiO touch computers and provides a stellar solution for any retail, POS, or hospitality business.